Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz

  • 80 m²

Usytuowany w dzielnicy Gueliz w Marrakeszu Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz Marrakesz oferuje zakwaterowanie 14 min spacerem od takich atrakcji kulturalnych, jak Musée Yves Saint Laurent Marrakech. Apartament o powierzchni 80 m² oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy dla osób podróżujących samochodem.

Ten apartament oferuje widok na miasto i obejmuje balkon i miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. Obiekt noclegowy oferuje 2 sypialnie, gdzie może rozmieścić się do 7 gości. W tym apartamencie jest 2 lazienki. Do dyspozycji Gości są także bidet i oddzielna toaleta.

Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz oferuje również aneks kuchenny.

Medyna Marrakeszu znajduje się 6 km od tego apartamentu. Pałac Bahia też jest blisko, 3 km stąd. Do centrum Marrakeszu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Tuż za rogiem od Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz leży Cafe du Livre. Obiekt leży 15 min pieszo od dworca kolejowego Dworzec owy.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz Marrakesz
Condo In Gueliz Inspired By Motorsports
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Condo In Gueliz Inspired By Motorsports

8.5
Świetny 11 opinii
4 m od nieruchomości
USD 87 USD 78
za noc
Super Apt Plein Centre De Gueliz Hyper Bien Placer Pour Votre Sejour Tout A Proximite Resto Cafe Transport
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Super Apt Plein Centre De Gueliz Hyper Bien Placer Pour Votre Sejour Tout A Proximite Resto Cafe Transport

9.0
Wspaniały 36 opinii
47 m od nieruchomości
USD 113 USD 102
za noc
Super Beau Appartement Plein Centre De Gueliz Tout A Proximite Du Logement Resto Transport
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Super Beau Appartement Plein Centre De Gueliz Tout A Proximite Du Logement Resto Transport

48 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 08:00 do 18:00
    Wyjazd: do 14:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz pozwala na zwierzęta.
    • Czy Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz posiada kuchnię?
      W Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz goście mogą korzystać z wyposażonego aneksu kuchennego wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Modern 2-Bedroom Apartment In Gueliz Marrakesz

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij